Džun Juan Cigūno vaizdinių terapija

 
Vaizdinių medicina

bein ci nuotraukaKinų vaizdinių medicina yra alternatyvioji medicina, kuri naudoja senovės gydytojo Bian Čiue vaizdinių matymo  metodą ir senovinę tradicinės kinų medicinos diagnostiką pulsu. Pasižymi dideliu diagnozavimo tikslumu ir veiksmingu gydymu be specialios įrangos bei medikamentų ir yra natūrali medicina.

Kinų vaizdinių medicinoje taikomi specifiniai diagnostikos metodai, kurie yra patobulinta kinų diagnostikos pulsu  forma. Ši diagnostika suteikia galimybę matyti vidaus organų vaizdą per pulsą. Tokio „matymo“ ir vaizdinės pulso diagnostikos būdu gautą nesveiką vaizdą galima keisti ir išgydyti. Studentams lengva mokytis vaizdinių medicinos ir taikyti jos metodus praktikoje, lengva suprasti jos pagrindus ir mokyti kitus. Vaizdinių medicinos diagnostikos ir gydymo metodai paprasti, nesukelia skausmo, neturi šalutinio poveikio ir reakcijų.

Vaizdinių medicina sudaryta iš trijų dalių: teorinio pagrindo, diagnozavimo sistemos ir gydymo sistemos. Vaizdinių medicina remiasi tokiais senovės kinų gydytojų Bian Čiue ir Hua Tuo metodais ir teorijomis, kaip „vidinis matymas“, „diagnostika pasitelkus matymą“, „vaizdinių pulsinė diagnostika“, „vidaus organų vaizdinys“. Garsusis senovės gydytojas Bian Čiue buvo pasiekęs tokį meistriškumą, kad  diagnozuodavo vien pažvelgęs į žmogų. Daugiau apie gydytoją Bian Čiue.

3 sudedamosios Vaizdinių medicina yra energetinės, informacinės, fizinės ir tradicinės kinų medicinos integracijos produktas. Ji skiria ypatingą dėmesį organizmo savigydos ir regeneracijos funkcijoms. Taikant energetinę, informacinę, priežastinę diagnostiką, galima tiksliai nustatyti ligos lokalizaciją, pobūdį ir priežastį. Diagnozuodami vaizdinių specialistai kreipia dėmesį ne tik į išorinį, bet ir į vidinį ligos pasireiškimą.

Ilgamečiais klinikiniais bandymais patvirtintas vaizdinių medicinos diagnozavimo tikslumas ir gydymo metodų veiksmingumas. Dvidešimt dvejus metus atliekant klinikinius bandymus ir praktiškai taikant vaizdinių medicinos metodus Rusijoje, Jungtinėse Amerikos Valstijose, Kanadoje, Vokietijoje, Šveicarijoje, Brazilijoje, Baltarusijoje, Kirgizijoje, Latvijoje, Lietuvoje, Estijoje, Vengrijoje, Ukrainoje, Čekijoje, Slovakijoje, Jungtiniuose Arabų Emyratuose, Rumunijoje ir kitose šalyse, buvo išgydyta dešimtys tūkstančių pacientų, sirgusių įvairiomis sunkiai pagydomomis ligomis, pasiekta puikių gydymo rezultatų. Daugiau apie šį metodą ir rezultatus galite paskaityti paspaudę ant nuorodos: Oficialus instituto Kundawell puslapis

Įvairių pasaulio šalių masinės informacijos priemonės ne kartą rašė apie vaizdinių mediciną. Kinijos Tradicinės kinų medicinos asociacija skiria daug dėmesio vaizdinių medicinai, taip pat sėkmingai rengia jos populiarinimo renginius šalyje. Kinų laikraščiuose „Sveikatos naujienos“, „Mokslo laikas“ ir „Kinų medicina“ buvo publikuoti straipsniai apie vaizdinių mediciną.

Vaizdinių medicina, nors yra nauja disciplina medicinos srityje, sulaukia vis didesnio įvairių pasaulio šalių gyventojų  susidomėjimo ir pasitikėjimo. Unikalūs, paprasti, bet veiksmingi gydymo metodai neturi šalutinio poveikio, nesuteikia pacientams skausmo. Vaizdinių terapija užsitarnavo mokslo ir medicinos bendruomenių dėmesį. Vaizdinių terapijos pagrindas yra profilaktinė ir gydomoji veikla.


Užsirašyti vaizdinių terapijos konsultacijai galima telefonu +370 687 34406 arba
el. paštu: kundawelis@gmail.com


Vaizdinių terapijos metu subalansuojamas fizinis, energetinis ir informacinis žmogaus kūnai. Vaizdinių terapijos diagnostikos tikslas – ligos priežasties suradimas ir jos pašalinimas.

Savanoriu pr. 363, 4 aukštas, Jogos Centras - Sarasvati, Kaunas, Lietuva
+370 687 34406
Antradieniais nuo 18:00h Penktadieniais nuo 18:00h