“Mūsų praktikos tikslas – suvokti kas yra Gyvenimas”

“Praktika – tai kelias, padedantis plačiau atverti akis ir ne įprastai,  o iš skirtingų požiūrio kampų bei įvairių pozicijų išvysti mus supantį pasaulį ir pačią Žemę. Praktika mums leidžia atverti širdis ir suvokti daugelį Žemei ir Visatai būdingų aspektų, kurie paprastai lieka už mūsų suvokimo ribų.

Praktikuodami galime suprasti, kad visi žmonės, visos Visatos būtybės yra nedalomas vienis, o visa Visata – gyvas organizmas, ir viskas joje yra gyva. Mes, žmonės esame jos dalis , ir mūsų Žemė tokia pat mano mokytojasgyva, kaip kad esame mes. Tiesiog vienos gyvybės rūšies gyvenimo ciklas trumpesnis, kitos – gerokai ilgesnis, ir tiek.  Tiesą sakant, kitų rūšių gyvenimo trukmę mes matuojame lygindami su savąja. Praktika leidžia mums suprasti, kas yra vienybė ir atskirtis, ji leidžia suvokti, kas sieja dalį ir visumą. O dar praktika leidžia suvokti, kad tikrovėje neegzistuoja jokios lyginamosios charakteristikos, ir kažką su kažkuo lyginame tik čia, mūsų pasaulyje, mūsų vaizduotėje.

Mes norime suvokti savo vietą šioje milžiniškoje ir gyvoje Visatoje, norime suprasti, kas yra mūsų asmeninis gyvenimas iš įvairių aspektų. Supratę, kas yra Gyvenimas ir kokios gali būti jo formos, iš tikrųjų išmoksime palaikyti sveikatą ir gydyti ligas. Todėl galime teigti, kad Cigūnas – mokslo rūšis, pagrįsta Gyvenimo suvokimu ir leidžianti žmogui pačiam gerinti savo gyvenimo kokybę ir ateitį.”

Meistras Xu Mingtang

Ištrauka iš 1 pakopos knygos

 

 

                                                                                                                                                               

Savanoriu pr. 363, 4 aukštas, Jogos Centras - Sarasvati, Kaunas, Lietuva
+370 687 34406
Antradieniais nuo 18:00h Penktadieniais nuo 18:00h