„Džun Juan cigūnas – tai paprastas mokslas apie gyvenimą.

Tai sistema, kurios pagalba žmogus išmoksta tikėti savimi,

tobulina save ir tampa pats sau Meistras“  – Meistras Xu Mingtang;

Meistras

Ištrauka iš Meistro paskaitos – „Atsakymas į klausimą – Kas yra Cigūnas ir kodėl reiktų jį pažinti?

Kodėl žmonės lanko teatrus, koncertus?  Todėl kad ten mes prisiliečiame prie meno, ir ten mes gauname žinias, gerą nuotaiką ir net gi pasijuntame laimingais. Apžvelgiant į tai ką mes galime gauti praktikuojant Ciguną, galima sakyti, kad Cigunas – tai aukščiausias savęs pažinimo menas. Ir čia mes įgyjame žinias kurios padeda vystytis gyvenimo Kelyje. O toks gyvenimo įdomus kiekvienam. Ciguno praktika padeda visą gyvenimą, ji tampa gyvenimo dalimi. Tai nepanašu į apsilankymą kino teatre ar koncerte, nes tai bėgant laikui pasimiršta. Viskas ką čia sužinote, gaunate praktikuodami pasilieka su Jumis visam laikui. Įprastas laimės jausmas, kurį savo gyvenime jaučia žmogus – nepanašus į tą būseną, kurią galima pajusti Ciguno praktikoje, praktikuojant gimsta visiškai kitos kokybės laimės būsena. Jeigu Jūs pajausite šią laimės būseną, Jūs norėsite toliau praktikuoti. Praktikuojant keičiasi Jūsų vidus, įgyjate išminties, žinių ir gebėjimų. Šis procesas nepriklauso nuo amžiaus, todėl senatvėje Jūs galite gebėti daug daugiau nei eilinis žmogus, Jums įdomu gyventi ir Jūs ne esate prisirišęs prie savo fizinio kūno. Ir iki paskutinės savo gyvenimo minutės Jums užteks jėgų veikti tai ką turite veikti, ir patys galėsite nuspręsti, kada Jums laikas palikti savo kūną.

                                                                                                                                                           Meistras Xu Mingtang

yingyangzenkliukasDžuan Juan Cigūnas –  labai sena sveikatingumo ir meditacijos metodų sistema. Šiai sistemai daugiau kaip 7000 metų. Cigūnas padeda įveikti ligas, atstatyti emocinę bei dvasinę pusiausvyrą, giliau pažinti save ir bei mus supančią išorinę aplinką. Cigūnas kilęs iš Kinijos. Kinų kalboje „Ci“ tai energija, o „Gun“ darbas.  ŽodisCi“ kinų kalboje turi daug reikšmių: tai ir oras, ir atmosfera, energija, dujos, nuotaika, dvasinė jėga, gyvybinė energija. Ci – tai energija esanti aplinkoje ir taip pat energija pačiame kūne ir kūno viduje. Gun – tai darbas ar veiksmas, kurio pagalba galime valdyti energiją. Cigūno sistema yra labai plati. Ji apima ir nagrinėja kūno, sielos ir energijos tarpusavio sąveiką,  ryšius su aplinkiniu pasauliu ir su Visata, susieta su įvairiausiomis žmogaus veiklos sritimis ir mokslu. Ciguno neįmanoma išmokti iš knygų,  tik praktikos metu galime gauti ir suprasti šias žinias. Šiuo metu  ne tik Kinijoje, bet ir kitose Azijos, Europos, Amerikos šalyse yra daugybė veikiančių Cigūno mokyklų.

yingyangzenkliukas

Džuan Juan Cigūno sistema – tai žinios, kurios suteikia mums galimybę pažadinti ir paskatinti vidinius organizmo savigydos procesus. Praktikuojant Cigūną stiprėja sveikata, keičiasi, rimsta emocijos, ateina vidinė ramybė. Keičiasi aplinkinis pasaulis ir gilėja savęs supratimas. Atveria nauji gebėjimai, kurie padeda naujai  suvokti save ir pažinti pasaulį.

Džuan Juan Cigyingyangzenkliukasūno pratimai  tinka įvairaus amžiaus žmonėms, nuo vaikų iki senukų. Pratimai paprasti ir nereikalauja didelių pastangų ar specialaus fizinio pasirengimo. Cigūno praktika naudinga kiekvienam žmogui. Praktikuojant atsiranda daugiau jėgų, susibalansuoja sveikata bei emocinės reakcijos. Laiką, skirtą pratimams, lengva derinti su savo dienotvarke. Praktikuoti Cigūną gali bet kokio tikėjimo asmenys, Cigūno žinios nesikerta su jokiais religiniais įsitikinimais. Sistemos pagrindas yra baziniai elementai, vienodi visiems gyviems organizmams: energetiniai kanalai, biologiškai aktyvūs taškai, energijos In ir Jan. Cigūno sistema pritaikyta šiuolaikiniam europietiškam gyvenimo būdui. Cigūno mokymasis ir žinių įsisavinimas nereikalauja gyvenimo ritmo, darbo ar mitybos pakeitimų. Svarbiausia Cigūno kryptis tai žmogaus sveikatos sustiprinimas ir tik po to naujų gebėjimų vystymas.  Žmonės praktikuojantys pagal šią sistemą atsparesni stresui, pasižymi vidine pusiausvyra, optimizmu ir yra sveikesni. Dauguma Cigūno praktikų yra panašios į įvairių pasaulio tautų liaudies medicinos praktikas…. galima teikti, kad žmogaus vystymosi ir organizmo savigydos šaknys vienodos visoje Planetoje, kaip kaip vienodai mus visus gyvenančius Žemėje veikia fizikos dėsniai, fiziologiniai ir biocheminiai procesai, nepriklausomai nuo mūsų tautybės. Cigūnas – tai tas instrumentas, kurio pagalba galima išmokti „susiremontuoti“ ir atsikratyti ligų, giliau susivokti mūsų pasaulyje, suprasti save kaip Visatos dalį, pajusti laimę – kasdienybėje, dabarties buvime,  tarpusavio bendravimo laimę, pasirinkimo laimę – ar tiesiog suvokti kas yra laimė. Pažinti savo vidinį grožį – gilų vidinį pasaulį, ne tik išorinį, suformuotą aplinkos bei gyvenimo aplinkybių. Panorėję galėsite tiesiog „išeiti“ iš viso to, kas jūsų netenkina. Žinoma, tam reikia noro ir pastangų. Bet stengtis verta. Tai gi kviečiu pabandyti, nes Cigūno praktikos atstato natūralią pusiausvyrą kūne, dvasioje ir aplinkoje.

 
Savanoriu pr. 363, 4 aukštas, Jogos Centras - Sarasvati, Kaunas, Lietuva
+370 687 34406
Antradieniais nuo 18:00h Penktadieniais nuo 18:00h